U-O.O.O.O

9. august 2013 at 8:35 | Wiyu
"Teď je "IN" si přestavit pokoj.!" Tuhle větu měla kámoška, jako status na facebooku. Nepochopila sem, ale neva :D. Jednou sem u jedné blogerky psala, že přestavit pokoj si nemůžu. Včera večer sem říkala mamce, že by se nepotřebné věci (hračky od bráchy) mohli dát do sklepa či vyhodit a trochu přestavět nábytek. Na to druhé neodpověděla :D.
Omlouvám se, že nepřidávám žádné články. WiFi blbne a jde jen ráno. Vždy, když sem chtěla napsat tento článek tak se ta zasraná WiFi vypne :D.


Teď povím něco krátce o úterku. Nebyl nijak zajímavý!! Nijak! Až na večer, byla tedy asi noc :D. Pokud se 21:30 počítá jako noc. To seděla ségra, její kámoška K. (budu tak o ní psát) a její další kámoška M. (o té taky tak budu psát). Samozřejmě K. a M. kouřili "West DUO" :D. Kolik má M. to opravdu nevím, ale vím že K. je stejně stará, jako moje sestra, ale o pár měsíců starší :D. Povídali si tam a nadávali vulgárně. Já se tomu z okna musela smát :D. K. a M. se tam byly navzájem :D, K. byla M. flaškou a M. byla K. letákama :D. K. u nás přespávala párkrát, ale teoreticky u nás byla milionkrát :D. M. byla u nás asi jen jednou (nebo víckrát :D). U nás sem jí viděla jen jednou, protože jsem u toho byla :D, když jsem říkala ségře, že tu pizzu jíst nebudu :D. Mno M., jak bych to o ní řekla. Řekla jsem o holkách, že jsou hezké, protože hezké byly, ale o normálních holkách. Ale o M. sem to řekla v úterý večer, tedy neřekla spíše mi to projelo v hlavě, že vypadá hezky :'D. Pak jsem schválně bouchala hlavou do skříně, protože sem neuvěřila, co mi projelo hlavou. Vím, že jsem řekla o holkách, že jsou hezké, ale o normálních. Za tohle se budu nesnášet do konce života! (na konci vysvětlím). Pak u nás ze středyna čtvrtek stanovali od ségry kámošky, protože byly na letním kině. Takže zase zkratky! (N., Š., T.). Takže u nás spala N., Š., T. a K., ten hluk sice to nebyl hluk, ale mluvily a já nemohla spát. Š. má malou hlavu a N. nevím, co si o ní myslet. T. už zase mi to slovo projelo hlavou (jako v úterý), ale to sem T. viděla až ve čtvrtek, první u ségry v pokoji, jak v ní seděla se ségrou a K. a pak když odcházela. Mno, dneska deme na šmoulové 2. Nevím jestli se těšit :D. Mimochodem za dva měsíce a osm dní mám narozky! Se těším na môjho new miláčka :3.
Takže vysvětlení, proč se budu do konce života nenávidět za to, že mi v hlavě projely slova, že je T. a M. docela hezká. Těžko se mi to píše. Je mi to trapné, ale T. a M. sou Lesby. Tedy, to jsou L., co znám osobně, ale pak sem viděla i další a na FB také :D. Ale T. sem ani nepozdravila, za to M. mě zdraví :D.

VAROVÁNÍ! NEJSEM HOMOSEXUÁL A JSEM RÁDA ;)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Rai. | Web | 9. august 2013 at 13:44 | React

Já jsem teda asi žádnou lesbu ještě nepotkala. A nechtěla bych ani být :D
Taky mi pořád blbne wifi, už z toho šílím :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement