August 2013

Trololo

10. august 2013 at 14:30 | Wiyu |  Others

HIATUS NA DOBU NEURČITOU!

Ahojky, ano mám HIATUS. Musím si nasbírat nápady na články, abych mohla přidávat do dalších rubrik. Pak taky okomentovávat blogy, protože poslední dobou nemám na to fakt čas. Takže zatím! Arigato ;'3

U-O.O.O.O

9. august 2013 at 8:35 | Wiyu
"Teď je "IN" si přestavit pokoj.!" Tuhle větu měla kámoška, jako status na facebooku. Nepochopila sem, ale neva :D. Jednou sem u jedné blogerky psala, že přestavit pokoj si nemůžu. Včera večer sem říkala mamce, že by se nepotřebné věci (hračky od bráchy) mohli dát do sklepa či vyhodit a trochu přestavět nábytek. Na to druhé neodpověděla :D.
Omlouvám se, že nepřidávám žádné články. WiFi blbne a jde jen ráno. Vždy, když sem chtěla napsat tento článek tak se ta zasraná WiFi vypne :D.

Omluva a novinky :))

5. august 2013 at 8:24 | Wiyu |  Others
Ahojte, omlouvám se že jsem nebyla od čtvrtka aktivní. Byla sem mimo domov ;)). Byla sem u taťky a včera večer sem teprve přijela. Byla sem unavená, tak jsem už žádný článek nepsala. Ani počítač sem neměla, byla sem jen na mobilu.
*tak a teď k novinkám*
1. Včera sem s mamkou diskutovala dovolenou ve Francii (spala som v obýváku :D). Říkala, že příští rok tam pojedeme, ale že to není jisté, že uvidí (podle jejího přítele, budu ho popisovat jako I.). Také mi pak řekla, že bychom mohli jet ještě tento rok do Francie, ale byla by to exkurze (bus, průvodce..) a to sem řekla "áááha". Protože sem jí eště předtím říkala, že bych chtěla do francouzské provancie. S tém busem. Mno je to sice do Francie, ale zase exkurze a jako je to blbý. Prostě mě se to nelíbí :D.

2. Mamka mi koupí na narozky foťáček :3. Bude to Nikon D3100. Už se těším na mého miláška :D :3.

3. Příští rok mi mamka na 95% koupí australáčka :3. Na to se taky těším, protože mi to slibuje dlouho:D.

*ten článek je malý, krátký :D*

Som spät :D (vím, že je tam někde chyba:D)

1. august 2013 at 19:09 | Wiyu |  Diary
Ahojte Bubejte! Před chvílí jsem přijala. Mno, konečně doma :D.
Nemohl jsem to vydržet. Bratranec, co furt někohoho bije (3) a bratranec, co furt musí kecat a dohadovat se s někým a mít pravdu (9). Nesnáším je. Můj bratra má 6 let a věří na Ježíška, ano je to v pohodě a on (bratranec) mu dneska řekne, ejstli věří na J. a on (brácha), že jo a bratranec mu řekne, že J. jsou jho rodiče. Hned jsem to zakecala, protože by se brácha rozplakal. Chápete to šestiletému dítěti říct, že J. není -_-. FUCK LOGIC. Ještě nechodí do školy a tento rok ještě nepůjde. Konečně sme přijeli, já se osprchovala a teď píši článek (budéé krátký). Včera jsem se dívala na "Kosmetička & Zvíře". Nic proti, ale nic z toho sem nepochopila.
Teď nějaký drb pro fandy TVD (zhe Vampire Diares). Nějak se mi líbí K**s. Doprdelééééé!! Jinak jak se máte.? :) a jak si užíváte prádzniny.? :))